Carol Williams, 71 let

Teeside, Spojené království


ověřená reference byla poskytnuta distributorem Silicolgelu 

Je dobré mít pod kontrolou těžkosti své nemoci

Moje první problémy s trávením začaly v pubertě. Trpěla jsem na průjmy, nadýmání a dlouhotrvajícími bolestmi břicha. Nejhorší to bylo, když mi bylo něco přes padesát a byla jsem hospitalizována kvůli vysoké horečce a silným bolestem břicha. Při té příležitosti mi byla diagnostikována divertikulitida. 

Jak se příznaky zhoršovaly, bolest začala být nesnesitelná. Zpočátku jsem cítila jen nepříjemnou bolest v boku, jako bych měla infekci močových cest, poté se přidalo nadýmání a nakonec průjem střídaný záchvaty zácpy. Bolest byla velmi intenzivní a v minulosti jsem ji nedokázala zvládat bez užití morfia. 

Pak jsem jednoho dne viděla v novinách inzerát na Silicolgel. O přípravku jsem si promluvila se svým lékařem, protože v té době jsem užívala na své obtíže různé léky a chtěla jsem si být jistá, že mohu vyzkoušet tento nový produkt. 

Vhodný okamžik vyzkoušet Silicolgel se mi naskytl při dovolené ve Španělsku. Začala jsem užívat tři polévkové lžíce denně a byla jsem ohromena, jak rychle se zmírnily mé obtíže. Od té doby, co užívám Silicolgel, již netrpím nadýmáním ani silnými bolestmi v boku. A navíc už nemám problém s trávením. Momentálně užívám jen jednu polévkovou lžíci denně, ale když ve svém těle zpozoruji nějakou změnu, vracím se k dávce tří polévkových lžic denně. 

Silicolgel užívám od dubna 2015 a od té doby nemám žádné problémy. Úleva, kterou mi poskytl vysvobozením z každodenních nepříjemných obtíží, kterými jsem trpěla, je naprosto neuvěřitelná. Teď už nemám žádné bolesti ani otoky! 

Je to skvělý pocit mít pod kontrolou své neduhy. Až donedávna obstarával všechny nákupy domů můj manžel. Teď s ním můžu jít ven a užívat si tyto jednoduché činnosti. Dříve byly rodinné návštěvy kvůli mým nepříjemným obtížím velmi krátké. Dnes však trávíme celé dny spolu a užíváme si vzájemné společnosti. Stala jsem se družnějším člověkem. V pátek večer také chodíme s manželem do restaurace nebo na večeři s přáteli. 

Silicolgel si můžete koupit v kamenných lékárnách i v lékárenských e-shopech.