Joanne O’Brien, 52 let

West Midlands,
Spojené království

ověřená reference poskytnutá výrobcem Silicolgelu 

Mé zažívací potíže ustoupily

Před dvanácti lety mi byl poprvé diagnostikován syndrom dráždivého tračníku (IBS). Gastrointestinální problémy negativně ovlivnily všechny aspekty mého života. Pracovala jsem jako certifikovaný urbanista u městské rady v Birminghamu. Kvůli špatnému zdravotnímu stavu (gastrointestinálním poruchám a záchvatům úzkosti a deprese), které znemožňovaly normálně pracovat, jsem nakonec o zaměstnání přišla. 

Můj zdravotní stav ovlivnil všechny mé vztahy s ostatními lidmi. Už jsem nemohla podnikat dlouhé výlety autem, jít plavat se synem a vyvenčit psa. Vlastním koně, ale přestala jsem na něm jezdit ze strachu, že budu trpět obtížemi, když budu venku. Změnila se prakticky každá stránka mého života: můj životní styl, mé finanční zdroje, manželství, a dokonce i moje koníčky. 

Můj lékař mi předepsal jako léčbu antidepresiva a kodein, vyzkoušela jsem také přírodní léčbu, ale bez úspěchu. 

Antidepresiva mě nezbavila žádné z mých gastrointestinálních poruch, ale pomohla mi zmírnit záchvaty úzkosti a deprese, které jsem zažívala kvůli své nemoci a jejímu dopadu na můj život. 

Jednoho dne mi přítel doporučil Silicolgel, ale když už jsem předtím vyzkoušela přírodní produkty, které fungovaly maximálně jeden nebo dva týdny, byla jsem vůči Silicolgelu velmi skeptická.  

Silicolgel užívám již více než pět let a mohu říci, že zmírnil všechny strasti, se kterými jsem se potýkala: křeče v žaludku, bolesti, střevní potíže a nadýmání. 

Zlepšily se mé gastrointestinální problémy, zůstala mi jen občasná bolest břicha, ale rozhodně ne tak intenzivní jako dříve. Mohu se vrátit k návštěvám svých blízkých s jistotou, že nebudu muset cestovat s neustálými obavami, že bych musela kdykoli a kdekoli použít toaletu. 

Silicolgel si můžete koupit v kamenných lékárnách i lékárenských e-shopech.