Marianne Sloan
oveřenou referenci poskytl výrobce Silicolgelu

Lepší zažívání díky Silicolgelu

Trpěla jsem gastro obtížemi více než 9 let s příznaky od pálení žáhy po nadýmání a celkové nepříjemné pocity. Před rokem mi dal kamarád k vyzkoušení lahvičku Silicolgelu. Silicolgel mi skutečně pomohl od všech mých příznaků. 

Jakmile cítím, že mě začíná pálit žáha, hned si ho vezmu. Poprvé jsem ho zkusila, když jsem měla špatnou noc kvůli třem hodinám pálení žáhy. Během 20 minut po užití Silicolgelu jsem byla schopná si znovu lehnout a spala jsem až do rána. Nemohla jsem tomu uvěřit; normálně bych celou noc chodila po domě, jen abych si nějak ulevila a i další noc bych nemohla normálně ležet, často jsem spala téměř vsedě podepřená polštáři.  

Nikdy jsem nenarazila na něco takového, jako je Silicolgel. Díky němu je můj každodenní život pohodlnější a když už zase chodím ven, vždy se snažím nosit lahvičku s sebou, jen tak pro případ. Vím, že příznaky mohou udeřit kdykoliv. Obvykle mívám varovné signály, takže si rychle vezmu Silicolgel a můžu pokračovat v tom, co dělám, místo toho, abych hledala nejrychlejší cestu domů. 

Obvykle neodmítám mnoho společenských a podobných akcí a během léta jsem hodně mimo domov, ale protože mám s sebou svůj Silicolgel, je méně pravděpodobné, že budu muset jít brzy domů odkudkoli. A už jsem znovu nezažila noc, kdy bych místo spaní chodila po domě a pak musela do práce po probdělé noci.