Lepší zažívání díky Silicolgelu

Silicolgel je zdravotnický prostředek sloužící ke zmírnění gastrointestinálních obtíží. Pečlivě čtěte návod k použití a informace vztahující se k jeho bezpečnému používání.

Trpěla jsem gastro obtížemi více než 9 let s příznaky od pálení žáhy po nadýmání a celkové nepříjemné pocity. Před rokem mi dal kamarád k vyzkoušení lahvičku Silicolgelu. Silicolgel mi skutečně pomohl od všech mých příznaků. Jakmile cítím, že mě začíná pálit žáha, hned si ho vezmu. Poprvé jsem ho zkusila, když jsem měla špatnou noc kvůli třem hodinám pálení žáhy. Během 20 minut po užití Silicolgelu jsem byla schopná si znovu lehnout a spala jsem až do rána. Nemohla jsem tomu uvěřit; normálně bych celou noc chodila po domě, jen abych si nějak ulevila a i další noc bych nemohla normálně ležet, často jsem spala téměř v sedě podepřená polštáři. 

Nikdy jsem nenarazila na něco takového jako je Silicolgel. Díky němu je můj každodenní život pohodlnější a když už zase chodím ven, vždy se snažím nosit lahvičku s sebou, jen tak pro případ. Vím, že příznaky mohou udeřit kdykoliv. Obvykle mívám varovné signály, takže si rychle vezmu Silicolgel a můžu pokračovat v tom, co dělám, místo toho, abych hledala nejrychlejší cestu domů.

Obvykle neodmítám mnoho společenských a podobných akcí a během léta jsem hodně mimo domov, ale protože mám s sebou svůj Silicolgel, je méně pravděpodobné, že budu muset jít brzy domů odkudkoli. A už jsem znovu nezažila noc, kdy bych místo spaní chodila po domě a pak musela do práce po probdělé noci.

Marianne Sloan
ověřená reference byla poskytnuta distributorem Silicolgelu ve Spojeném Království na základě komunikace s uživatelkou Silicolgelu