Když Silicolgel není náhodou skladem, v lékárně ho rádi objednají. Dorazí bleskově ten samý, nejpozději následující den.

 Nakupte online právě teď

Tohle jsou naše tipy na prověřené a spolehlivé lékárenské e-shopy240 kamenných lékáren a lékárenský e-shop, který sbírá prestižní ocenění.

 Určitě znáte lékárenský řetězec Dr. Max. S více než 450 pobočkami je tato síť jedničkou na trhu.Toto je první online lékárna s více než 500 výdejními místy po celé České republice.
 

EUC lékárna patří do skupiny, která je u nás největším poskytovatelem ambulantní péče.Obchod Vitalita.cz je držitelem zlatého certifikátu Heuréka – Ověřeno zákazníky a na trhu působí už 22 let.

Přehledný e-shop s certifikátem Heuréka – Ověřeno zákazníky a stovkami zákaznických recenzí.Pilulka.cz je e-shop a síť 140 kamenných lékáren. Tento projekt obdržel již řadu ocenění, například i prestižní Křišťálovou lupu.


Lékárna.cz je dalším z předních českých lékárenských e-shopů.

Lékárna a kvalifikované poradenství on-line.

 

Chcete si raději porovnat ceny? Na Heuréce nebo Zboží.cz to jde na jedno kliknutí: 

 

 

Silicolgel je zdravotnický prostředek sloužící ke zmírnění gastrointestinálních obtíží. Pečlivě čtěte návod k použití a informace vztahující se k jeho bezpečnému používání.