Jak Silicolgel pomáhá léčit kyselý reflux

Silicolgel pomáhá léčit reflux
Certifikovaný zdravotnický přípravek Silicolgel pomáhá léčit reflux

Gastrointestinální poruchy jsou velmi často způsobeny dráždivými látkami, toxiny a patogeny, které mohou dále vést k narušení a nesprávnému fungování trávicího traktu. Kyselý reflux je stav, při kterém se obsah žaludku vrací zpět do jícnu, hrdla nebo úst, což způsobuje pálení žáhy.

Ke kyselému refluxu dochází, když sval jícnového svěrače neuzavírá správně obsah žaludku. Mimo jiné může být vyvolán i konzumací dráždivých potravin a překyselením organismu. Pokud stejně jako mnozí lidé zažíváte kyselý reflux, můžeme vás ujistit, že existují způsoby, jak rychle a účinně kyselý reflux léčit či zmírnit.

Co je to Silicolgel?

Silicolgel je orální gel používaný k léčbě poruch horního zažívacího traktu, jako je reflux. Gel pomáhá zvládat příznaky a poskytuje úlevu od gastrointestinálních obtíží.

Silicolgel je přírodní substance obsahující kyselinu křemičitou, což je sloučenina minerální látky křemíku a kyslíku v koloidní (vysoce dispergovatelné) a hydratované formě. Křemík a kyslík jsou dva nejčastěji se vyskytující prvky na Zemi.

Jak Silicolgel pomáhá léčit kyselý reflux

Silicolgel pokrývá žaludek a horní část zažívacího traktu ochranným filmem gelu kyseliny křemičité. Tento film působí „jako magnet”, přitahuje k sobě dráždivé látky, toxiny a patogeny a váže je na gel.

Během tohoto procesu částice přípravku Silicolgel adsorbují také přebytečnou kyselost a plyny. Při vyprazdňování se tyto částice vyloučí přirozeným způsobem z těla ven.

Přípravek je určen pro dospělé a děti od 12 let. Silicolgel je také vhodný pro vegetariány, vegany, alergiky, osoby s Crohnovou chorobou a ulcerózní kolitidou.

Kupte si Silicolgel ještě dnes nebo nás kontaktujte, pokud potřebujete další informace. Rádi vám poradíme.