Již během prvních tří dní užívání se mé problémy zlepšily neskutečným způsobem

Silicolgel je zdravotnický prostředek sloužící ke zmírnění gastrointestinálních obtíží. Pečlivě čtěte návod k použití a informace vztahující se k jeho bezpečnému používání.

Před dvěma lety mě začaly trápit problémy s nadměrným nadýmáním. Pravidelně jsem pociťovala pnutí v břiše doprovázené bolestí a občas jsem trpěla křečemi ve střevech. Nejvýraznějším a nejvíce omezujícím příznakem však bylo nadměrné nadýmání, hlavně v odpoledních a večerních hodinách. Tento zásadní problém mě dost omezoval v mém společenském životě.

Nejdříve jsem se po vypuknutí těchto obtíží snažila upravit svůj jídelníček. Postupně jsem z něj vyřazovala potraviny, které způsobují nadýmání. Mé potíže se však vůbec nezmírnily.

V lednu roku 2021 jsem se od své dcery dozvěděla o výrobku Silicolgel. Zkusila jsem to s ním. Již během prvních tří dní užívání se mé problémy zlepšily neskutečným způsobem. Silicolgel nyní užívám už více jak dva měsíce a mé problémy s nadýmáním se zlepšily minimálně o 90 %. Plynatosti jsem se téměř zbavila a bolesti téměř vymizely.

Eva, 65 let
Strakonice

Recenze je ověřená a byla získána na základě komunikace s uživatelkou, která Silicolgel použila.